משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 399 ש"ח

בחרו סוג משלוח

משלוח היום  להזמנה שתתקבל עד השעה 12:00
אנא הכנס לאזור האישי להתחברות/הרשמה

לפרטים נוספים


ממרחים טבעוניים

הנושא של אוכל ותזונה המבוססת על חומרי גלם טבעיים צובר תאוצה רבה בעשור האחרון. לאכול ישר מהעץ או השדה מזון איכותי, טרי וטעים זוהי אפשרות ריאלית והגיונית לדיאטה שתסייע לכל אחד ואחת לשמור על הבריאות. ישנו ידע רב בתחום ומחקרים רבים תומכים בצורה חד משמעית בתזונה טבעית ככל הניתן ובשימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים. במקביל, משרד הבריאות ממליץ על הפחתה בצריכה של שומן רווי, סוכר, ומזון מתועש. המעבר למזון טבעי אינו פשוט ולרבים נדמה כי מעבר זה לא יתיר להם דבר לאכול. בפועל הדבר אינו נכון כלל וישנן אופציות רבות.

כיצד נכון לבצע מעבר לתזונה מבוססת על מזון טבעי?

בכל מעבר תזונה לא פשוט הדבר לעזוב את הישן והמוכר וללכת אל הנודע. זה דורש מאיתנו משאבים רבים, תפיסה של מציאות חדשה והתארגנות מחדש. בתזונה המוכרת והישנה קל לכל אחד ואחת מאתנו להכין כריך עם ממרח, גבינה או פסטרמה. בתזונה טבעונית ישנו החשש שלא יהיה לנו מה למרוח על הפרוסה. בפועל הדבר אינו כך וישנו כיום מגוון רחב ביותר של ממרחים טבעוניים מהם תוכלו ליהנות. ישנם הממרחים המוכרים לכולם כמו ממרח שוקולד, ממרח אגוזים וחמאת בוטנים וישנם ממרחים כמו טחינה חומוס, סלטי חצילים ועגבניות למיניהם. בנוסף ישנם ממרחים טבעיים פחות מוכרים אותם ניתן לרכוש בחנויות המתמחות או להכין לבד בעצמנו.

לכל אחד מאיתנו יצא לשבת בשולחן או במסעדה ולאכול מגוון של סלטים וממרחים המבוססים על ירקות טריים או מבושלים וכמו כן ממרחים מיוחדים המבוססים על חומרי גלם טבעיים ואיכותיים. בוודאי שמתם לב שמזון איכותי זה נותן הרגשה טובה והוא בדרך כלל משביע מבלי להכביד על הגוף ועל מערכת העיכול. לכן, אין זה פלא שרבים בוחרים לשלב דרך קבע מזון טרי ואיכותי בתפריט היומי וחלק בוחרים לעבור לתזונה המבוססת אך ורק על חומרי גלם טבעיים.

חברת המשק החקלאי פועלת באזור מושב גבעת ח"ן משנת 1933, ומאז הספיקה לצבור אלפי לקוחות מרוצים שנהנים ממיטב הפירות והירקות ושאר מצרכים באיכות ובטריות גבוהה ביותר. "המשק" מקפידים על מעבר מהיר של התוצרת החקלאית מהשדה אל הצלחת, תוך התייחסות מקצועית ואישית לכל לקוח. הנכם מוזמנים להיכנס אל אתר האינטרנט של החברה ולהתרשם ממגוון המוצרים והאפשרויות. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 09-7604884